LUCCA COFFEE TABLE

82 Comments
Brand
Stock Code
LCC 003
%43 Discount
399,52 $
+ KDV
701,00 $
Lake Renkleri
Melamin Kartelası

-

FURNITURE FEATURES
HIGHLIGHTS
Free Delivery
Delivery On Appointment
2 Year Warranty
Free Setup
Variant
Color Option
TABLE FEATURE
Rectangular Table
PRODUCT MATERIAL
Melamine
FOOT MATERIAL
Wooden Leg
  Width Depth Height Weight
LUCCA COFFEE TABLE 50 cm 80 cm 45 cm 0 kg

Scheduled Delivery : Within 6 weeks

How This Product Is Delivered: If the delivery is in ISTANBUL, it is delivered free of charge with our company vehicles, if it is outside of ISTANBUL, it is delivered by pricing according to the product design with suitable transport companies.


When the item is ready to ship, our team will contact you and schedule delivery for the week you are available.


Delivery of this product within ISTANBUL is free of charge.


The installation of this product is done completely free of charge by our professional teams.

 

Şirketimizin ofis masa ihtiyacını karşıladığımız marka. Kaliteli ürünleri ile kurumsal ofis çözümleri için ideal bir üretici. Şirket yetkilisi Hakan Bey'e süreçteki destekleri için teşekkür ediyoruz.

Metehan Altiparmak -- 5 ay önce

Deman ofis mobilyalarına işlerini titizlikle kaliteli bir şekilde yaptıklarından dolayı teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık ❤️ herkes tereddüt etmeden kesinlikle sipariş verebilir .

Zeynep Akkoyunlu -- 2 ay önce

Mobilyalarımız geldi.DEMAN ofis den gerek Hakan bey gerek Rojda hanım ın ilgi ve alakadar olması bizi çok memnun etti.Çözüm odaklı tarzları ve iyi işçilikle mobilyaları için teşekkürler.

Resul Şahin Altuntaş -- 3 ay önce

Firma ile internet üzerinden tanıştım. Yerimin küçük olması nedeniyle yerin krokisini çıkartarak özel bir ofis mobilyası çalışması yaptırdım. Yerimin tekirdağ da olması nedeniyle nakliye sürecinde hasar vb durumlardan çekiniyordum. Ürenlerimi tertemiz sapasağlam aldım. Firmanın destek ve sorularım konusunda geri dönüşü çok iyiydi. Çok keyifli bir alış veriş oldu. Süreçte gerek çeşitli sunumlar ve renk çalışmalarında olsun, gerek kalite ve güven konusunda bana bu konuda fazlasıyla yardımcı olan başta ROJDA hanım olmak üzere tüm DEMAN OFİS AİLESİ ne koskocaman TEŞEKKÜRLERİMİ sunarım.

Hasan Hüseyin Çağlar -- 3 hafta önce

Roha Gıda firması olarak ofisimize iki masa sipariş ettik hem zamanında teslim edildi hem de özenle çalışılarak taleplerimiz dinlendi . Kesinlikle kalite ve dayanıklılık arıyorsanız doğru adres olarak öneririm . Teşekkür ediyorum emeği geçen herkese .

Elif Karakus -- 3 ay önce

Deman mobilya işini büyük bir titizlikle yapıp, bu zamanda pek hassasiyet gösterilmeyen müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olarak, kendilerinden aldığımız ürünlerde bizi oldukça mutlu ettiler. Başta Hakan beye, özellikle ölçü montaj ve teslimat sürecini baştan sona kadar yöneten Mimar Bulut beye ve tüm Deman mobilya ailesine teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle Mahmut Ciga BookingAgora Yönetim Kurulu Başkanı

Mahmut Ciga -- 3 ay önce

Ofisimiz için verdiğimiz siparişler istediğimiz ölçü ve kalitede çok güzel bir şekilde teslim edildi. Deman ofis şirketi tarafından her türlü tasarım ve çizim talebimiz eksiksiz şekilde yerine getirildi, bu esnada firma tarafından gösterilen ilgi bizi her zaman memnun etti. Teslim edilen ürünlerin kalitesi de gerçekten tam istediğimiz gibi. Başta Hakan Bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

Suleymancan Anaç -- 6 ay önce

Öncelikle Deman Ofis Yönetimine sonrada değerli çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Bu kadar kısa zamanda keşif ve çizimlerin yapılması , onayların alınarak imalata girilmesi ve sorunsuz montaj edilmesine tecrübe etmeden inanmazdım. Başbuğ Group ailesi olarak sizleri tanıdığımız için çok mutluyuz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Ozer Çalışkan -- 6 ay önce

Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
security code
LUCCA COFFEE TABLE LUCCA COFFEE TABLE LCC 003 Deman Ofis LUCCA COFFEE TABLE
Deman Ofis

Tavsiye Et

*
*
*
IdeaSoft® | E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.