PIPPA CABINET

63 Comments
Brand
Stock Code
PİP 002
%17 Discount
631,96 $
+ KDV
764,25 $
Dolap Melamin Renk Kartelası
Metal Ayak Rengi

-

FURNITURE FEATURES
PRODUCT MATERIAL
Melamine
FOOT MATERIAL
Metal Leg
HIGHLIGHTS
Free Delivery
Delivery On Appointment
2 Year Warranty
Free Setup
Variant
Choice Of The Interior Architect
  Width Depth Height Weight
PIPPA CABINET 200 cm 40 cm 90 cm 0 kg

Scheduled Delivery : Within 6 weeks

How This Product Is Delivered: If the delivery is in ISTANBUL, it is delivered free of charge with our company vehicles, if it is outside of ISTANBUL, it is delivered by pricing according to the product design with suitable transport companies.


When the item is ready to ship, our team will contact you and schedule delivery for the week you are available.


Delivery of this product within ISTANBUL is free of charge.


The installation of this product is done completely free of charge by our professional teams.

 

Çift kişilik ofis masası aldık ve istediğimiz ölçülerde yapıldı, kaliteli duruyor, teşekkür ederiz

Hatice Gümüş -- bir ay önce

Uzun ve sıkıcı araştırmalar sürerken Deman Ofis mobilyaları ile karşılaştık. Kreatif çözümler arayanların Türkiye'de başka adres aramasına gerek yok. Modellemeden üretime kadar kendilerine ait. Gerçekten ciddi bir alaka göstererek (ve bilgi anlamında yönlendirerek) işin en güzel şekilde çıkmasını sağlıyorlar. Hem ekonomik anlamda (saçma sapan bir sürü ofis mobilyası var ve gerçekten pahalılar) hem model hem de çözüm anlamda başka bir firmaya ihtiyaç bırakmıyorlar. Hakan Bey ve ekibine buradan da ayrıca teşekkür ediyorum. Paketleme kargolama kısmında da çok özenliler. Trabzon'a sapasağlam ve tek seferde geldi bütün ürünler. Kurulumu zaten basitleştirmişler işaretlemişler oldukça kolay bir şekilde kurulumu da yaptık. Ücret konusuna gelirsek; %30’luk peşinatla işe başladılar kalan ücreti mobilyayı teslim alıp kurduktan sonra ödedik. Kuşkunuz kalmasın, güvenilirler. Bizler NEXT FİLM YAPIM ailesi olarak tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Ofis demek mobilya demek, onu da hallettik. Sağolun.

Ismail Gedikli -- bir ay önce

Kendilerinden ofis mobilyası hizmeti aldık, mimarları Anıl bey çok ilgili, güleryüzlü bir profesyonel. Belirttikleri sürede işlerini tamamladılar, fiyatları da çok uygun. Mutlaka tavsiye ederim. Bu dönemde bu kadar saygılı ve düzgün esnaf bulmak zor.

Hazal Ceteci -- bir yıl önce

Ofis mobilyaları işyerlerinin prestijidir ve bu sebeple kalite ön planda olmalıdır. Deman ofis mobilyalarını tercih etmemdeki en büyük etken de kaliteli olmalarıydi. Ayrıca Hakan bey hem samimiyeti ve hem de konusuna hakim olması sebebiyle tercihim de etkili olmuştur . Uzak mesafe olmasına rağmen ürünler eline kusursuz bir şekilde ulaştı , bunda ürünlerin son derece profesyonelce ambalajlanması ve nakliyesi çok etkili. İlgi ve itina için çok teşekkür ediyorum bir dahaki ofis mobilya ihtiyaçlarımda tercih edeceğim..

Hasan Tash -- bir ay önce

Merhaba, sorularımla ve taleplerimle başladığım iletişim surecimizde oldukça çözüm odaklı ve nazik yaklasiminiz için teşekkür ederiz. Zamanında teslimat, kaliteli malzeme ve eş değer fiyat performansı sizi bundan sonraki aşamalarda da güvenilir tedarikçi listemizde tutmamız için geçerli sebeplerimiz. Emekleriniz için teşekkür ederiz. Başarılarınız katlanarak devam etsin

Ayşegül Gök -- 2 ay önce

Ofisimiz için verdiğimiz siparişler istediğimiz ölçü ve kalitede çok güzel bir şekilde teslim edildi. Deman ofis şirketi tarafından her türlü tasarım ve çizim talebimiz eksiksiz şekilde yerine getirildi, bu esnada firma tarafından gösterilen ilgi bizi her zaman memnun etti. Teslim edilen ürünlerin kalitesi de gerçekten tam istediğimiz gibi. Başta Hakan Bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

Suleymancan Anaç -- 4 hafta önce

Ofisimiz için 4lü çalışma masası aldık 320*140 cm olarak çok memnun kaldık. Fotoğraflardan bile daha iyi ve kaliteli. Kurulum için gelen ekipte gayet düzenli ve titiz çalışıyor. Ellerinize sağlık

Hilal Uysal -- 6 ay önce

Öncelikle Deman Ofis Yönetimine sonrada değerli çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Bu kadar kısa zamanda keşif ve çizimlerin yapılması , onayların alınarak imalata girilmesi ve sorunsuz montaj edilmesine tecrübe etmeden inanmazdım. Başbuğ Group ailesi olarak sizleri tanıdığımız için çok mutluyuz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Ozer Çalışkan -- 2 hafta önce

Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
security code
PIPPA CABINET PIPPA CABINET PİP 002 Deman Ofis PIPPA CABINET
Deman Ofis

Tavsiye Et

*
*
*
IdeaSoft® | E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.